Wod-Kan-Info-Geo-2019

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn organizacyjnych,

konferencja techniczna Wod-Kan-Info-Geo 2019 w Poznaniu

została odwołana

 

Przepraszamy wszystkich zainteresowanych za wszelkie niedogodności związane z odwołaniem konferencji i liczymy, że uda nam się z Państwem spotkać w innych sprzyjających okolicznościach w niedalekiej przyszłości.

 


Ogólnopolska Konferencja Techniczna dla branży wod-kan oraz budownictwa hydro-inżynieryjnego

Pozyskiwanie, przetwarzanie oraz praktyczne wykorzystywanie informacji geo-przestrzennej o sieciach wodociągowych i sanitarnych dla potrzeb nowoczesnego przedsiębiorstwa wod-kan oraz firm realizujących rozbudowę infrastruktury podziemnej w Polsce.

Cel konferencji:

Prezentacja różnorodnych aspektów pozyskiwania, przetwarzania oraz wykorzystywania w codziennej praktyce przedsiębiorstwa wod-kan oraz firm wykonujących usługi na ich rzecz informacji geo-przestrzennych o podziemnej infrastrukturze wodociągowej i sanitarnej. Omówienie bieżących problemów z wdrażaniem w praktyce projektów geo-informatycznych w polskiej branży wod-kan. Prezentacja stosowanych w wielu krajach nowoczesnych technologii i sprzętu celem skonfrontowania ich skuteczności działania oraz zasadności tego typu inwestycji z doświadczeniami przedsiębiorstw w naszych polskich realiach. Wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji przy wsparciu zaproszonych ekspertów i specjalistów z branży z wieloletnim doświadczeniem. Wsparcie dla firm, które szukają nowych pomysłów i rozwiązań technologicznych, co umożliwi dalszy rozwój oraz rozsądne podążanie za najlepszymi światowymi wzorcami.

Adresaci konferencji:

Przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne, firmy wykonawstwa nowych sieci wodociągowych i sanitarnych, firmy wykonawstwa dużych projektów hydro-technicznych, firmy remontowe z zakresu podziemnej infrastruktury wod-kan, firmy geodezyjne zajmujące się obsługą sieci wod-kan i projektów hydro-technicznych, urzędy geodezji i kartografii, placówki naukowe i badawcze zajmujące się tematyką geo-informatyczną.

 

Termin:  

01 – 03 kwietnia 2019 r.

Miejsce:

Hotel Grand Royal, ul. Głogowska 358a, Poznań

 

Organizator:

Leica Geosystems Sp. z o.o., ul. Przasnyska 6b, 01-756 Warszawa

 

Organizator Wykonawczy:

TESTERON Consulting, ul. Nowy Rynek 6, 62-002 Suchy Las k/Poznania

 

DigiCat 550i 100T live

Ultra Leica 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

georadar ds2000 big 1

Obraz1

hydrant

© 2019 TESTERON, Wykonanie: ADVIS